Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki (ulotkowniki) z plexi bezbarwnej są niezastąpione przy ekspozycji materiałów informacyjnych i reklamowych.

W naszej ofercie nie brakuje tego typu produktów, które znajdują zastosowanie zarówno w biurach, jak i w różnego rodzaju punktach obsługi klienta, recepcjach, poczekalniach oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba prezentacji materiałów takich jak ulotki, broszury, katalogi.

W naszej ofercie znajdują się zarówno stojaki na ulotki stojące, jak i stojaki wiszące. Poszczególne modele dostępne są wersjach obejmujących różne formaty (A4, A5, A6 oraz DL – 1/3A4) i układy – orientacja pionowa lub pozioma. Możemy wykonać ulotniki na ulotki pojedyncze oraz specjalne konstrukcje wyposażone w wiele kieszeni, przegród – stojaki na ulotki kaskadowe i stojaki na ulotki umiejscowione obok siebie.

Dzięki zastosowaniu naszego parku maszynowego stojaki na ulotki możemy dopasować do indywidualnych potrzeb i wymiarów klienta.

Stojaki na ulotki wykonujemy z plexi bezbarwnego, barwionego w masie, matowego lub innego, którego zastosowanie jest wymagane przez klienta. Nasze stojaki na ulotki możemy również na życzenie podświetlić diodami LED, ozdobić dodatkowymi grawerowanymi napisami czy drukowanym logiem wg przesłanego projektu.