Mównice z plexi

Eleganckie, doskonałej jakości mównice wykonywane z uwzględnieniem potrzeb i preferencji klienta

Mównica z plexi doskonale sprawdzi się podczas wszelkiego typu wydarzeń publicznych, bankietów, konferencji czy innych imprez okolicznościowych podnosząc ich renomę oraz gwarantując mówcy stabilną i elegancką pozycję podczas przemówienia. Sprawiają, że każda okazja staje się automatycznie jeszcze bardziej prestiżowa.

Zastosowanie plexi do wykonania produktu sprawia, że mównica nie sprawia wrażenia topornej i masywnej - stosunkowo prosta konstrukcja nadaje jej lekkości i gracji.

W przeciwności do mównic wykonanych z materiałów drewnopodobnych, które "ukrywają" mówcę, nasze mównice- dzięki zastosowaniu transparentnej pleksi eksponują osobę stojącą za nią, co za tym idzie, przykuwają większą uwagę publiczności na przemawiającego.

Stonowany design naszej mównicy ze szkła akrylowego sprawia, że będzie pasowała do każdego otoczenia, niezależnie od miejsca i okoliczności odbywającej się imprezy - jest wszechstronnym produktem, który spełni swoje zadanie w każdych warunkach.

Nasze mównice z pleksi są bardzo uniwersalne, dzięki czemu bardzo łatwo poddają się personalizacji w zależności od charakteru wydarzenia. Bez problemu możemy na nich umieścić logo firmy, herb miasta czy wszelkiego rodzaju grafiki. Dzięki naszym możliwością technologicznym mównica może być wykonana na specjalne życzenie z innych kolorów plexi czy też może być połączona z innymi materiałami takimi jak dibond, drewno, aluminium. Dodatkowymi atutami naszych mównic konferencyjnych jest lekkość, wytrzymałość, duża stabilność i mobilność a ich przenoszenie czy instalacja nie wymaga kilku osób. Dzięki zwartej, solidnej konstrukcji nie wymagają montażu, w razie potrzeby można je przewieźć autem osobowym.

Na specjalne zamówienie klienta możemy z naszej mównicy zrobić produkt multimedialny dodatkowo umieszczając w niej monitor do wyświetlania grafik na frontowej części.

W blatach mównic mamy możliwość wykonać dodatkowe otwory pod instalację mikrofonów a w samych mównicach odpowiednie przeloty pod przewody przyłączeniowe.

Co wyróżnia nasze mównice na tle konkurencji?
  • Mównice wykonane są z plexi pierwszego gatunku, prosto z hurtowni. Nie są to szroty czy inny długo leżakowany materiał.
  • Mimo naszego dużego zaufania do klejów nasze mównice są dodatkowo skręcane małymi śrubkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie boimy się przenosić ich za blat.
  • Wysyłka mównicy odbywa się zawsze na palecie. Mównica zabezpieczona jest specjalną gąbką oraz kartonowym pudełkiem.