Kasetony z dibondu

Kasetony z Dibondu są to reklamy w formie kasety, pudełka, plafonu podświetlanego od wewnątrz modułami LED

Dibond to płyta kompozytowa, warstwowa składająca się z rdzenia z tworzywa, oraz dwustronnej okładziny z cienkiej warstwy aluminium malowanej na wiele różnych kolorów. Kasetony z Dibondu wyróżnia kompaktowa obudowa bez widocznej ramy, dzięki zastosowaniu techniki zaginania arkuszy Dibondu można uzyskać dość cienkie kasetony już od kilku centymetrów.

Kasetony reklamowe z płyty kompozytowej typu dibond, tubond, reabond charakteryzują się trwałością, elegancją oraz estetyką wizualną. W tego typu kasetonach, grafika jest frezowana w części frontowej i podklejona plexą o odpowiednim kolorze. Dzięki takiemu rozwiązaniu świeci tylko grafika kasetonu, która skutecznie przyciąga uwagę potencjalnych klientów.

Możliwość zastosowania odpowiedniej plexi typu black & white dodatkowo podnosi możliwości zastosowania kasetonów, które w dzień posiadają czarną grafikę a w nocy napisy i loga świecą na biało.

Największymi zaletami kasetonów z dibondu, w porównaniu z ich odpowiednikiem z plexi są trwałość na warunki atmosferyczne oraz bardzo niska waga. Dzięki usztywniającym zagięciom, braku metalowej konstrukcji wewnątrz oraz markowym modułom LED kaseton może przetrwać wiele lat bez jakiejkolwiek obsługi a jego montaż jest banalnie prosty.

Zastosowane przez nas wodoszczelne moduły led oraz zasilacze o klasie ochrony IP 67 powodują, że kaseton jest bezpieczny dla ludzi a same podłączenie nie sprawia większych problemów.